Referencie

Partneri


farmhouse logo   farmhouse foto od jindra 

Carne jerky na našej predajni predávame cca 2 mesiace a sme radi že sušené mäso nám spestrilo ponuku pre našich zákazníkov. Ľudia poväčšine preferujú beef jerky ale aj morčacie jerky má svojich zákazníkov. 
Je to kvalitný snack svojím zložením - prémium sušené mäso, koreniny a bylinky. Za nás sú chuťovo vynikajúce a často ich
konzumujeme aj my sami. A v neposlednom rade sme nesmierne radi, že sme nadviazali spoluprácu s tímom šikovných ľudí.

Zákazníci

luky el

Lukáš

Vyskúšal som Beef aj Turkey a musím povedať, že mi veľmi chutili. Plátky mäsa sú tak akurát veľké a hrubé, príjemne nakorenené a decentne zaúdené.
Beef - jemne pikantné, mäso je nakorenené tak akurát, chuť mäsa nie je úplne zabitá koreninami.
Turkey - už po otvorení balenia je cítiť príjemnú vôňu byliniek, také Taliansko - oregáno či bazalka dodávajú jedinečnú chuť.

Alzbetka

Alžbetka

Sušené mäsko od Carne Jerky je skvelou voľbou pre doplnenie energie na horách. Veľmi ma teší jeho skladnosť keďže môj turistický batoh býva väčšinou preplnený. Táto  zdravá pochúťka  určite nebude chýbať ani pri mojom ďalšom dobrodružstve.


Evka

Evka

Chuťovo sú vynikajúce, no mne viac šmakujú beef jerky. Jerky sú kvalitné a keď potrebujem zahnať hlad tak po nich siahnem. Veľmi chutný snack, do konca som ich dala aj na koštovku psíkovi a ten sa tiež pekne zalizoval. Inak vynikajúce chutia s rôznymi omáčkami, salsa, avokádo to sú moje topky.
Teším sa ked po tomto šialenstve prídu kamošky na 
návštevu a pohostím ich jerkami a vínom :P Za mňa ideálna kombinácia!

 

 Mima

Mima

Za mě je to výborná pochoutka, ideální nejen pro sportovce ,ale i jako náhrada za chipsy u televize. Obě varianty jsou chuťově vynikající, a po těžkém rozhodnutí je můj favorit beef jerky, který je o něco výraznější.
S čistým svědomím mohu všem určitě doporučit!